Akcia
Kód: 47

ZAHRABANÁ PRAVDA - Mafiánsky teror v Dunajskej Strede

€10,95 €14,90 Zľava 26 %
Skladom

Od siposovcov cez pápayovcov až po sátorovcov. Prečo sa krvavý gang vyzabíjal navzájom a ako sa popri tejto krvavej histórii odvíjal príbeh Jaroslava Spišiaka, jedného z najznámejších policajtov na Slovensku?

Prečítaj si úryvok TU

 

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kategória: Knihy o dunajskostredskom podsvetí
Doručenie do 48h
Doručenie do 48h
cez pracovné dni

Dejiny mafie na starom kontinente nepamätajú taký masaker, ako spáchali zločinci v marci 1999 v mestečku Dunajská Streda. Všetky hriechy aj so svojimi obeťami pochovali do zeme na južnom Slovensku. Obete škrtili, aby po sebe zanechali čo najmenej stôp, vraždy páchali až nad tajnými hrobmi, aby ich nemohli muži zákona prichytiť s mŕtvolou v kufri.

Od desaťnásobnej vraždy členov gangu pápayovcov už ubehlo viac než 20 rokov a je najvyšší čas, aby sme sa dozvedeli, prečo na Žitnom ostrove vyrástla taká krutá zločinecká skupina, ktorá má na svedomí zrejme stovky ľudí.

Od siposovcov cez pápayovcov až po sátorovcov. Prečo sa krvavý gang vyzabíjal navzájom a ako sa popri tejto krvavej histórii odvíjal príbeh Jaroslava Spišiaka jedného z najznámejších policajtov na Slovensku?

Kniha Zahrabaná pravda – krvavý teror v Dunajskej Strede prvý raz prináša pohľad na vyčíňanie mafie na južnom Slovensku očami autentického účastníka udalostí.